В селі Залісці ранкові та вечірні молитви діти читають разом із священиком у храмі

kPPiKFV_NHs

В період Великого посту, в селі Залісці   діти з Недільної школи щодня збираються у храмі для спільної молитви.

Дорога до сільської школи проходить понад самою церквою, тому й прийшла думка настоятелю місцевого Свято-Георгієвського храму священику Миколаю Жучені збирати діток  перед уроками на Ранкові молитви. Все починається зі співу: “Царю Небесний…”, а далі кожен по черзі читає ранкове правило. Потім усі уважно слухають уривок з Євангелія і звершують земні поклони з молитвою преподобного Єфрема Сиріна. Усе завершується коротенькою тематичною бесідою, діти беруть благословіння в священика, прикладаються до ікон і біжать на уроки.

Звечора діти знову збираються: пограти в футбол, волейбол, настільний теніс, роблять вправи на турніку та брусах. Потім  приходять у храм на Вечірні молитви. При свічках учні Недільньої школи співають Символ Віри і знову по черзі старанно читають молитви.