Престольне свято в селі Мильськ

Свято Покров Пресвятої Богородиці є храмовим святом п’яти  храмів Рожищенського району. Серед таких і Свято-Покровський  храм села Мильськ.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла святкове богослужіння з нагоди свята очолив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко, якому спіслужили духівник благочиння протоієрей Петро Сковорода та інші священики, яких запросив настоятель храму протоієрей Олександр Гринюк.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму.Було прочитано Святе Євангеліє та окроплено присутніх Святою водою. Отець благочинний вітаючи  настоятеля та прихожан із святом побажав усім постійного заступництва Божої Матері та Її допомоги.