В селі Підгірне відзначили храмове свято

У п’ятницю, 10 листопада, село Підгірне відзначило храмове свято. Престол їхньої святині освячений на честь святої великомучениці Параскеви, пам’ять якої в цей день вшановується.

Святкове богослуження з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла очолив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко, якому співслужили клірик Свято-Успенського Зимненського жіночого монастиря протоієрей Леонід Жук, священики Рожищенського та Луцького районів.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму із читанням Святого Євангелія. У вітальному слові протоієрей благочинний наголосив на духовному значені престольного свята –  “У такі дні всі люди збираються разом у храмі, зникають усякі непорозуміння та негаразди, усі радіють та перебувають у духовному піднесенні наповнюючись Божою благодаттю.”  Настоятель храму протоієрей Олександр Дацюк подякував священикам та вірянам за свято і побажав усім доброго здоров’я та довгих літ життя.