Престольне свято в селі Кияж

Престольне свято – це завжди трепетно та емоційно. А коли воно ще й на свято Світлого Христового Воскресіння, то радість та урочистість із особливою силою діє на людські душі.

9 квітня, на другий день Пасхи, таку подію святкували настоятель та прихожани Свято-Воскресенського храму в селі Кияж. Торжества з цієї нагоди очолив священик села Залісці ієрей Микола Жученя, якому співслужив  настоятель храму священик Анатолій Дем’янчук.

Опісля Божественної літургії відбувся хресний хід на завершення якого отець Микола привітав настоятеля храму та присутніх із святом. В свою чергу отець Анатолій подякував гостям та прихожанам.

Багатоголосим хором разом зі словами молитов лунало до небес – «ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!».

До свята, за рахунок благодійників, храм збагатився трьома іконами. Дві прикрасили купол, а ще одна захрестя. Також завдяки благодійникам біля храму напередодні Великодня було висаджено двадцять туй, які з часом стануть живою огорожею.