Престольне свято в селі Топільне

IMG_2726

В день торжества Різдва Пресвятої Богородиці престольне свято відзначали жителі села Топільне.

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта святкове богослужіння очолив священик сел Навіз протоієрей Анатолій Остапчук, якому співслужили клірик Житомирської єпархії протоієрей Володимир Мазурак та священики запрошені на свято.

Богослуження супроводжувалося співом двох хорів:місцевого та хору священиків благочиння під керівництвом священика Сергія Савієвського.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід  У  вітальному слові отець Анатолій закликав вірян завжди надіятися на допомогу Пресвятої Богородиці, і як діти усім діляться із рідною мамою, так потрібно приходити до Матері Небесної. В завершення свята настоятель храму протоієрей Віталій Катеринчук  подякував священикам, хористам та прихожанам за свято та побажав усім міцного здоров’я і довгих літ життя.