Престольне свято в селі Вічині

KZ-UythvkFA

19 серпня, в день свята Преображення Христа Спасителя, в селі Вічині до храму люди йшли не лише освятити яблука та груші, а й молитовно відзначити храмове свято.

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта торжества очолив священик села Щурин протоієрей Григорій Панчук, якому співслужило духовенство сусідніх сіл, яке відгукнулося на запрошення настоятеля храму священика Миколая Омельчука. Також під час богослуження був присутній клірик храму Всіх святих землі Волинської міста Луцьк протоієрей Петро Базюк, який після співу “Отче наш…” виголосив проповідь та взяв участь у завершенні молитовного святкування.

Традиційно для таких свят відбувся хресний хід із окропленням Святою водою, а також, вітальними словами отця благочинного та подячними настоятеля.