Престольне свято в селі Духче

ь1

21 липня Православна Церква згадує та вшановує явлення ікони Пресвятої Богородиці у місті Казані, що відбулося у 1579 році. На честь цієї ікони Богоматері в селі Духче було побудовано храм, який є окрасою усього села.

З нагоди престольного свята у вівторок, 21 липня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта звершилося торжественне богослуження. яке було прикрашене сонмом духовенства, співслужінням протодиякона Ростислава Петрова та співом двох хорів: місцевого та хору священиків благочиння.

Хресний хід по завершенні Божественної літургії був ще святковішим. Розділити радіть із настоятелем храму протоієреєм Геогієм Хижуном та вірями приїхав голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та православний молодіжний хор міста Луцька “Умілєніє”.

У своєму слові отець Валентин передав  вітання керуєчогго Волинською єпархією та побажав усім заступництва Пресвятої Богородиці.