Престольне свято в селі Береськ

2

У п’ятницю, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці престольне свято відзначали жителі села Береськ.

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта святкове богослуження очолив священик села Щурин  протоієрей Григорій Панчук, якому співслужили священики сусідніх сіл.

По завершенні Божественної Літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого після читань Святого Євангелія присутніх було окропленно Святою водою. Отець Григорій привітав настоятеля храму священика Федіра Сігнаєвського та прихожанами із святом і побажав їм постійного заступництва Божої Матері. Отець настоятель подякував духовенству та вірянам за свято та побажав їм многих благословенних Богом літ життя.