Сповідь та збори священиків благочиння

???????????????????????????????
     У п’тницю, 25 грудня, у Свято-Михайлівському храмі міста Рожище, з благословення  митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, відбулося соборне богослужіння на якому усі священики району приступили до таїнства сповіді.

Чин сповіді та Божественну літургію очолив духівник благочиння, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму села Іванівка протоієрей Петро Сковорода.

По завершенні богослуження, під керівництвом благочинного Рожищенської округи, протоієрея Петра Іваничко, відбулися збори духовенства, на яких до відома священиків було доведено інформацію про життя Церкви, настанови та вказівки правячого архієрея. На зборах священики звітувалися про життя парафій у 2015 році.  На завершення зборів отець благочинний подякував духовенству за служіння та привітав усіх із наступаючими Різдвяними святами.