Храмові святкування в селі Озденіж

13626386_1198457483531749_2119230940559398083_n

Кожна десята п’ятниця після Пасхи є днем особливого церковного торжества для православних віруючих села Озденіж. Щороку цього дня тут святкується вітпуст місцевого древнього величного храму на честь Казанської ікони Божої Матері.

Отож, і цього року, у п’ятницю 8 липня Божественну Літургію, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, очолив голова Інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Степан Іваничко, священики Рожищенського та Луцького благочинь та два диякони. Богослуження супроводжувалося співом аж чотирьох хорів: місцевого, церковного хору села Несвіч, хору священиків благочиння та хору студентів Почаївської семінарії .

По завершенні Божественної літургії відбувся Хресний хід навколо храму, який очолив священик села Щурин протоієрей Григорій Панчук. Отець Григорій привітав настоятеля протоієрея Степана Іваничко  та вірян із святом та побажав їм заступництва Божої Матері  і духовного процвітання. Отець настоятель в свою чергу подякував духовенству, гостям та прихожанам, закликав на всіх Боже благословення та побажав усім многих і благих літ життя.