В селі Топільне молитовно відзначили 18 річницю з дня освячення Свято-Різдво-Богородичного храму

?

27 листопада,  день пам’яті святого апостола Филипа,  є пам’ятним для жителів села Топільне. Саме в цей день 18 років тому було звершено освячення Свято-Різдво-Богородичного  місцевого красень-храму.

З нагоди цієї події в день річниці було відслуженно  Божественну літургію, яку на запрошення настоятеля храму протоієрея Віталія Катеринчука звершив священик Анатолій Дем’янчук, а  саме богослужіння супроводжувалося співом двох хорів: місцевого та хору священиків благочиння. Під час служби було піднесено молитву за спочили будівничих та прихожан храму, які відійшли у вічність. Також духовенство та віряни молилися за мир в Україні.

По завершенні Літургії був відслужений подячний молебень, який очолив протоієрей Сергій Савієвський. Отець Сергій привітав настоятеля храму та присутніх із черговою річницею та побажав усім в доброму здоров’ї  під заступництвом Божої Матері ще багато літ  молитися у цьому храмі. Отець Віталій подякував за привітання та закликав на всіх Боже благословіння.