Єпископ Нафанаїл відвідав парафію села Озденіж

4 листопада, коли Православна Церква вшановує Казанську ікону Божої Матері, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав парафію села Озденіж .

У місцевому храмі на честь Казанської ікони Богородиці архіпастир звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята. Владиці співслужили настоятель храму ієромонах Кирил (Видрич), клірики Рожищенського благочиння та гості у священному сані.

Під час відправи було піднесено сугубі молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Завершилось Богослужіння традиційною хресною ходою навколо храму. Насамкінець настоятель парафії ієромонах Кирил (Видрич) подякував владиці за візит. Архіпастир, у свою чергу, привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та днем вшанування Казанської ікони Божої Матері.