Керуючий Волинською єпархією УПЦ відвідав парафію села Переспа

22 грудня, в суботу, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Свято-Миколаївську парафію села Переспа . У місцевому храмі архіпастир звершив Божественну літургію у співслужінні з благочинним Рожищенської округи, настоятелем парафії та гостями у священному сані. За Богослужінням також молились численні парафіяни.

Під час Божественної літургії настоятель Свято-Миколаївського храму села Переспа протоієрей Михайло Хвесик був нагороджений правом носіння митри за Богослужіннями.

Цей день запам’ятається для місцевої парафії також і тим, що у цьому храмі, вперше за історію його існування, було здійснено дияконську хіротонію. Єпископ Нафанаїл рукоположив у диякони випускника Волинської духовної семінарії Полюховича Івана.

Наприкінці відправи архіпастир подякував настоятелю і прихожанам храму за гостинність. Отець Михайло, у свою чергу, віддячив владиці Нафанаїлу за візит, подарувавши букет квітів.