В селі Кияж молитовно відзначили річницю освячення храму

10734152_1206306752748043_4932814896489675436_n

Велике свято у маленькому, дружньому селі Кияж. Два роки, як місцевих людей освячує молитовний покров Свято-Воскресенського Храму.

З нагоди цієї події  26 липня святкове богослужіння , з благословення митрополита Волинського і луцького Ніфонта, очолив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко. Йому співслужили настоятель Храму Всіх святих землі Волинськьої міста Луцьк протоієрей Володимир Яцишин, священики навколишніх сіл та протодиякон Ростислав Петров.

По завершенні Божественної Літургії було відслужено подячний молебень, після якого отець благочинний привітав настоятеля храму священика  Євгенія Срібного та прихожан із святом та побажав їм якнайдовше молитися у цьому храмі.

Привітати кияжців прибула голова Рожищенської райдержадміністрації Гайворонська Інна Михайлівна та сільський голова  Віктор Павлович. А окрасою свята   стали маленькі Кияжці, які долучилися до святкування, щирою та чистою молитвою, за мирне небо над усіма нами…