16-тий день народження Свято-Різдво-Богородичного храму села Топільне

IMG_0039

27 листопада  день пам’яті святого апостола Филипа  є пам’ятним для жителів села Топільне. Саме в цей день 16 років тому було звершено освячення Свято-Різдво-Богородичного  місцевого красень-храму.

З нагоди цієї події в день річниці було відслуженно  Божественну літургію, яку на запрошення настоятеля храму протоієрея Віталія Катеринчука звершив священик Микола Жученя, а  саме богослуження супроводжувалося співом двох хорів: місцевого та хору священиків благочиння.

Після співу “Отче наш…” з повчальним словом до  небагаточисельних прихожан звернувся священик Олександр Гринюк, який розповів про значення храму в житті кожної людини.

По завершенні Літургії було відслуженно подячний молебень і заупокійну літію по спочилих будівничих та жертв голодомору, пам’ять яких вшановується в останю суботу осені.