Свято Пасхи в храмах Рожищенського благочиння

16 квітня, в день Світлого Христового Воскресіння у храмах Рожищенського благочиння відбулися пасхальні богослужіння.

Освячувати паску почали ще 15 квітня по обіді та завершили на ранок Великодня. Сотні людей йшли сьогодні до храмів  району. Навіть найменші рожищенці не спали цієї ночі, а чекали Христового Воскресіння.

Священики окропили паски, крашанки та інші принесені наїдки, благословляючи прихожан на розговлення, а  в небо здіймалося  «Христос Воскрес!», «Воістину Воскрес!».

Також миряни змогли взяти додому благодатний вогонь з Єрусалиму, який є благословення Господнім роду людському та запорукою ще одного року життя Вселенної.

До вашої уваги святковий  фоторепортаж із Свято-Михайлівського храму міста Рожище, Свято-Різдво-Богородичногог храму села Топільне, Свято-Миколаївського храму села Кременець, Свято-Тороїцького храму села Рудка-Козинська та Свято-Дмитрівського храму села Рудня.