У с. Доросині та с. Кияж змінився священик

Рішенням керуючого Волинською єпархією єпископом Нафанаїлом у селі Доросині та селі Кияж віднедавна змінився священик.    Священик Євгеній Срібний, який сім років опікувався вірянами цих сіл був переведений на служіння до міста Луцьк. Натомість новим настоятелем Свято-Луківського храму с. Доросині та Свято-Воскресенського храму села Кияж було призначено священика Анатолія Дем’янчука, який до цього звершував служіння у Свято-Троїцькому жіночому монастирі, що в селі Старосілля Маневицького району.

Нового настоятеля для жителів сіл представив благочинний Рожищенської округи протоієрей Петро Іваничко. Прихожани подякували отцю Євгенію за щире служіння та побажали йому в подальшому успіхів та Божого благословіння, а також привітали отця Анатолія та виразили сподівання на взаєморозуміння молитовне єднання.