Відбулася сповідь духовенства Рожищенського району

У четвер, 22 березня, в Свято-Михайлівському храмі міста Рожище з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла відбулося соборне богослужіння, на якому священики району приступили до таїнства Покаяння.

Таїнство сповіді  звершив духівник благочиння  священик села Іванівка протоієрей Петро Сковорода.

Після Сповіді було звершено літургію Ранішосвячених Дарів, яку очолив священ6и смт. Дубище протоієрей Михайло Бодак.

Опісля Літургії було відслужено панахиду за спочилим митрополитом Ніфонтом, який помер у цей день минулого року.

Після Богослужіння відбулися збори благочиння, під головуванням благочинного Рожищенської округи протоієрея Петра Іваничко. Під час зборів відбулася зустріч духовенства із службовцем МНС України у Волинській області Рожищенського району, який розповів священикам правила пожежної безпеки та звернувся із проханням бути уважнішими у Великодні дні для запобігання пожеж.

На завершення зборів отець благочинний подякував священикам за служіння та побажав усім приємного святкування Світлого Христового Воскресіння.